Chochla, łyżka wazowa 1154A
search
  • Chochla, łyżka wazowa 1154A
  • Chochla, łyżka wazowa 1154A
Wazy

Chochla, łyżka wazowa 1154A

99,00 zł
Brutto
1 w magazynie
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa przesyłka od 399 zł

 

Zwrot do 14 dni

 

Made in Poland!

Opis

Marka
Zakłady Ceramiczne "Bolesławiec"
Dekoracja
1154A
Gatunek
3
Indeks

Wymiary

Głębokość:
26 cm
Waga:
0.300 kg

Chochla, łyżka wazowa 1154A. Oryginalna Ceramika Bolesławiec, wyprodukowana przez Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” Najpiękniejsze, ręcznie wykonane Pozostałe Ceramiki Bolesławiec. Gatunek 3. Oryginalny polski produkt!

Trzeci gatunek

Produkty trzeciego gatunku są w pełni funkcjonalne i nie wpływają na jakość użytkowania produktu. Posiadają wady produkcyjne takie jak: zabrudzenia farbą, braki szkliwa, wycieki na powierzchniach, ślady połączenia części, rysy, odchylenia od normalnego kształtu, ziarna osadzone na wyrobie, miejsca różniące się barwą, przerwanie ciągłości dekoracji itp.

Uwaga!

Ceramika Bolesławiecka to unikatowe produkty wykonywane ręcznie. Towar może się nieco różnić od pokazywanych na zdjęciach. Mogą wystąpić minimalne różnice w zdobieniu w ramach jednej dekoracji. Podawane wymiary są orientacyjne i mogą się nieznaczenie odbiegać od rzeczywistych.

Zakochaj się w kropeczkach na kobaltowym tle!

Jesteśmy dystrybutorem oryginalnej Ceramiki Bolesławieckiej. Współpracujemy z największymi producentami jak również małymi, przydomowymi pracowniami ceramiki gdzie wyszukujemy dla Państwa najpiękniejsze wzory i kształty. W naszej sprzedaży znajdą Państwo towar najwyższej jakości a także produkty drugiego i trzeciego gatunku. W sprzedaży okazjonalnej posiadamy także wyroby z większymi wadami, w mocno obniżonych cenach (wady są zawsze opisane oraz przestawione na zdjęciach).

Ceramika Bolesławiec

Wyrób ceramiki bolesławieckiej odbywa się od lat ręcznie. Oryginalna ceramika wykonywana jest z naturalnych, wysokojakościowych glin. Masa tworzona jest z dodatkiem surowców takich jak kwarc, piasek, woda, skaleń czy kaolinit. Powstałą kamionkową masę formułuje się w odpowiednie kształty, a następnie wypala 12 godzin w temperaturze 800 stopni Celsjusza. Po tym procesie ceramika jest malowana i dekorowana ręcznie za pomocą pędzli i stempli. Na tym etapie powstają charakterystyczne dla ceramiki bolesławieckiej symetryczne i estetyczne wzory. Następnie dekoracje zabezpiecza są szkliwem i ponownie umieszczana w piecu na 12 godzin. Dzięki tym procesom ceramika jest niezwykle odporna na wysokie temperatury oraz mycie z zmywarkach.