Kubek barowy na mleko Konie 200 ml dek. 2256 Ceramika Artystyczna
search
  • Kubek barowy na mleko Konie 200 ml dek. 2256 Ceramika Artystyczna
  • Kubek barowy na mleko Konie 200 ml dek. 2256 Ceramika Artystyczna
Kubki

Kubek barowy na mleko Konie 200 ml dek. 2256

29,90 zł
Brutto
1 w magazynie
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Darmowa przesyłka od 399 zł

 

Zwrot do 14 dni

 

Made in Poland!

Opis

Marka
Ceramika Artystyczna
Dekoracja
2256
Zmywarka
TAK
Kuchenka mikrofalowa
TAK
Pojemność
200 ml
Gatunek
1
Indeks
CA/25/6

Wymiary

Szerokość:
7 cm
Wysokość:
10 cm
Głębokość:
7 cm
Waga:
0.300 kg

Kubek barowy na mleko Konie 200 ml dekoracja 2256. Oryginalna Ceramika Bolesławiec, wyprodukowana przez Ceramika Artystyczna. Najpiękniejsze, ręcznie wykonane Kubki z Ceramiki Bolesławiec. Gatunek 1. Oryginalny polski produkt!

Uwaga!

Ceramika Bolesławiecka to unikatowe produkty wykonywane ręcznie. Towar może się nieco różnić od pokazywanych na zdjęciach. Mogą wystąpić minimalne różnice w zdobieniu w ramach jednej dekoracji. Podawane wymiary są orientacyjne i mogą się nieznaczenie odbiegać od rzeczywistych.

Zakochaj się w kropeczkach na kobaltowym tle!

Jesteśmy dystrybutorem oryginalnej Ceramiki Bolesławieckiej. Współpracujemy z największymi producentami jak również małymi, przydomowymi pracowniami ceramiki gdzie wyszukujemy dla Państwa najpiękniejsze wzory i kształty. W naszej sprzedaży znajdą Państwo towar najwyższej jakości a także produkty drugiego i trzeciego gatunku. W sprzedaży okazjonalnej posiadamy także wyroby z większymi wadami, w mocno obniżonych cenach (wady są zawsze opisane oraz przestawione na zdjęciach).

Ceramika Bolesławiec

Wyrób ceramiki bolesławieckiej odbywa się od lat ręcznie. Oryginalna ceramika wykonywana jest z naturalnych, wysokojakościowych glin. Masa tworzona jest z dodatkiem surowców takich jak kwarc, piasek, woda, skaleń czy kaolinit. Powstałą kamionkową masę formułuje się w odpowiednie kształty, a następnie wypala 12 godzin w temperaturze 800 stopni Celsjusza. Po tym procesie ceramika jest malowana i dekorowana ręcznie za pomocą pędzli i stempli. Na tym etapie powstają charakterystyczne dla ceramiki bolesławieckiej symetryczne i estetyczne wzory. Następnie dekoracje zabezpiecza są szkliwem i ponownie umieszczana w piecu na 12 godzin. Dzięki tym procesom ceramika jest niezwykle odporna na wysokie temperatury oraz mycie z zmywarkach.